ТД "АгроСнаб - Полтава" +380 5325 61258

Глубокорыхлитель ГРУ-2,7

Глубокорыхлитель ГРУ-2,7
Глибокорозпушувачі універсальні обробляють ущільнений грунт різних типів на глибину від 30 до 50 см з метою його розущільнення. Операція відбувається без обороту пласта і забезпечує подрібнення з перемішуванням верхнього шару ґрунту для покращення водно-повітряного стану корневмістного шару, що запобігає розвитку ерозії ґрунту, сприяє накопиченню вологи і підвищує урожайність сільськогосподарських культур.
Оброблений універсальним глибокорозпушувачем грунт накопляє додатково понад 300 тон вологи на гектар при цьому запобігає створенню водяних блюдець на полі і вимоканню сільськогосподарських культур.
Робочі органи розташовані на рамі симетрично і це виключає дію на навіску трактора моменту сил, які виникають між робочими поверхнями глибокорозпушуючих лап першого і другого ряду та скибами ґрунту, що забезпечує якісніший обробіток ґрунту та виключає викручування агрегату відносно ходу при роботі.
Використані робочі органи типу „ПАРАПЛАУ” виробництва “BELLOTA”, виготовляються із борної сталі з термообробкою і мають високу зносостійкість та пружність, забезпечують вертикальне і горизонтальне хвилеподібне переміщення ґрунту з економією енерговитрат.
Агрегат комплектується за бажанням замовника - опорним катком, що виконує лише функцію регулювання глибини обробітку, або тандемно-шпорчатим катком який забезпечує подрібнення рослинних залишків, додаткове рихлення верхнього шару ґрунту на глибину до 12см.
ГРУ має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:
В конструкції катка використовуються дворядні підшипники в опорі, що полегшує їх обслуговування та забезпечує в 5 раз більший!!! ресурс в порівнянні з підшипником 31-UCF-208. Використання фарби і антикорозійного ґрунту забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації. Рама та навіска агрегату виготовлена з труб більшого розміру в порівнянні з аналогами та має цілісну зварну конструкцію, що забезпечує високу надійність при тривалих навантаженнях.
Мы предлагаем
Loading..
Контакты
Украина,
Полтавская область,
г. Полтава, ул. Шевченко
Тел: